Манчестер Юнайтед розбив Ноттінгем та вийшов у фінал Кубка ліги: огляд матчу (Відео)

Манчестер Юнайтед

У середу, 1 лютого, на стадіоні «Олд Траффорд» проходив матч-відповідь 1/2 фіналу Кубка ліги. Грали «Манчестер Юнайтед» та «Ноттінгем Форест».

Фінальний свисток Пітера Бенкса зафіксував перемогу домашньої команди з рахунком 2:0. Загальний рахунок: 5:0.

Рахунок у матчі було відкрито на 73-й хвилині: Антоні Марсьяль скористався передачею Маркуса Рашфорда. Через три хвилини Рашфорд знову віддав гольову передачу, але цього разу влучним ударом відзначився Фред.

Манчестер Юнайтед – Ноттінгем Форрест – 2:0

Голи: Мартіаль, 73, Фред, 76

“Манчестер Юнайтед” вийшов у фінал Кубка ліги, де зіграє з “Ньюкаслом”. Вирішальний матч пройде 26 лютого на стадіоні “Уемблі” у Лондоні.

“Ньюкасл” у півфіналі турніру зміг зламати опір “Саутгемптона”. Найкращим бомбардиром турніру є Маркус Рашфорд (5).