Хосеп Гвардіола висловився про перемогу Манчестер Сіті над Арсеналом в Кубку Англії

Головний тренер “Манчестер Сіті” Хосеп Гвардіола прокоментував перемогу у матчі 1/16 фіналу Кубка Англії з “Арсеналом” (1:0).

«Гравці неймовірно щасливі. Це не Прем’єр Ліга, це інше змагання. Ми раді пройти далі після перемог із «Челсі» та «Арсеналом». У Прем’єр-лізі буде зовсім інший матч. Мікель (Артета. – Прим.) рідко робить ротацію у Прем’єр-лізі.

Це була напружена гра. Ми знали, що так буде через їхній рівень. Другий тайм був кращим, якщо не рахувати 10 хвилин після голу. Коли з’явилися Сілва та Волкер, все стало набагато краще, і Альварес теж. Не очікував, що їхній підхід буде персональним, і це ускладнило процес.

Штефан Ортега добре робить передачі, тож у другому таймі ми контактували з Холандом більше, ніж зазвичай. Альварес добрий як в обороні, так і в нападі. Його вплив на цю гру був неймовірним. Я в захваті, бо знаю, що він може грати з Ерлінгом», — наводить слова Гвардіоли офіційний сайт «Манчестер Сіті».