“Я хочу бути чесним”: Антоніо Конте емоційно відреагував на сенсаційне фіаско Тоттенгема в матчі АПЛ

Головний тренер Тоттенгема Антоніо Конте висловився про поразку від Астон Вілли (0:2) у рамках 18-го туру АПЛ.

У першому таймі Тоттенгем грав із хорошою інтенсивністю. Ми не пропустили, але зіткнулися з командою, яка захищалася надто глибоко, а потім ми пропустили гол. І тоді впевненість моїх гравців впала.

Ми повинні знати, що таке наше життя. Потрібно боротися за кожне очко чи за три очки. Це правда, особливо коли ти без двох-трьох важливих гравців і відчуваєш труднощі.

У нас у команді не так багато креативних гравців. Тому сьогодні було дуже важко знайти простір у першому таймі.

Впевнений, якби ми не пропустили голу, то могли б виграти. Пропущений гол убив у нас упевненість. Потрібно намагатися покращувати та розвивати цих футболістів – особливо молодих, – щоб вони ставали ще сильнішими.

Я хочу бути чесним та гранично ясним. Я сказав про це клубу. Вболівальники заслуговують на найкраще. Можливо, залишитися на 5-му місці – це найкраще. Можливо, 6-те, 7-те, 5-те або 4-е місце – це максимум“, – сказав Конте в інтерв’ю Sky Sports.

Нагадаємо, після 18 турів Тоттенгем посідає п’яте місце, набравши всього 30 балів.