Челсі сенсаційно втратив очки у грі з аутсайдером АПЛ: огляд матчу (Відео)

Поттер Челсі

В неділю, 1 січня, відбувся матч 18-го туру англійської Прем’єр-ліги, в якому “Ноттінгем Форест” приймав “Челсі”. Команди грали на стадіоні “Сіті Граунд”.

Фінальний свисток головного арбітра Пітера Бенкса зафіксував нічийний результат – 1:1.

Рахунок був відкритий на 16-й хвилині матчу – півзахисник лондонців Рахім Стерлінг вразив ворота Діна Хендерсона. Господарі зуміли відігратися на 63-й хвилині: Віллі Болі виконав передачу на крайнього захисника «лісників» Сержа Ор’є, який був точний. До кінця матчу рахунок не змінився.

Ноттінгем Форест – Челсі 1:1

Голи: Ор’є, 63 – Стерлінг, 16

Ноттінгем Форест: Хендерсон, Ор’є, Болі, Уоррелл, Лоді, Фройлер, Мангаля (Колбек, 78), Йейтс, Гіббс-Уайт, Авоній (Вільямс, 88), Джонсон (Серрідж, 82)

Челсі: Аррісабалага, Аспілікета, Тіаго Сілва, Кулібалі, Кукурелья, Жоржиньо (Зієш, 72), Закарія (Ковачич, 61), Маунт (Обамеянг, 73), Пулішич (Чуквуемека, 87), Хавертц, Стерлінг (Галлахер, 72)

Попередження: Йейтс (43), Аспілікет (53), Галлахер (90)

“Челсі” набрав 25 очок у 16 матчах турніру і розташувався на восьмій позиції. «Ноттінгем» (14) – на 18-й позиції.

У наступному турі сині 5 січня приймуть «Манчестер Сіті», а вже 8 січня зіграють із «городянами» у матчі Кубка Англії. «Ноттінгем Форест» 4 січня вирушить у гості до «Саутгемптона».