“Лиси” обіграли самі себе: огляд матчу 18-го туру АПЛ Ліверпуль – Лестер (Відео)

Завершився матч 18-го туру англійської Прем’єр-ліги, в якому Ліверпуль приймав Лестер. Команди грали на стадіоні “Енфілд”.

Фінальний свисток головного арбітра Крейга Поусона зафіксував перемогу господарів із рахунком 2:1.

Господарі невдало розпочали матч: вже на четвертій хвилині Дьюсбері-Холл влучив у ворота Алісона Бекера після передачі Патсона Дакі. Переламати хід зустрічі червоним вдалося наприкінці першого тайму – на 38-й хвилині захисник «лисів» Ваут Фас відправив м’яч у власні ворота, а на 45-й зробив це знову, забивши два автоголи за сім хвилин.

Ліверпуль — Лестер 2:1

Голи: Фас (АГ), 38, Фас (АГ), 45 — Дьюсбері-Голл, 4

Ліверпуль: Аліссон — Александер-Анольд (Гомес, 86), Матіп, ван Дейк, Робертсон (Цимікас, 62) — Елліотт (Байцетич, 86), Гендерсон, Тьяго, Салах, Окслейд-Чемберлейн (Кейта, 62) — Нуньєс.

Лестер: Ворд — Томас, Фас, Амарті, Кастань — Сумаре, Барнс, Дьюсбері-Голл, Ндіді (Тілеманс, 59), Перес (Іхеаначо, 71) — Дака.

Попередження: Сумаре

«Ліверпуль» набрав 28 очок і піднявся на шосту позицію в таблиці, скоротивши відставання від «Манчестер Юнайтед», що йде п’ятим, до одного бала.

У команди Брендана Роджерса 17 очок та 13-а позиція.