Шедевральний гол Маунта – в огляді матчу 17-го туру АПЛ Челсі – Борнмут (Відео)

У вівторок, 27 грудня, відбувся матч 17-го туру англійської Прем’єр-ліги між «Челсі» та «Борнмутом».

Команди грали на стадіоні “Стемфорд Брідж” у Лондоні. Протистояння завершилося з рахунком 2:0 на користь господарів.

На 16-й хвилині рахунок у грі відкрив нападаючий команди Грема Поттера Кай Хаверц. Йому асистував Рахім Стерлінг. Через шість хвилин Мейсон Маунт зміцнив перевагу лондонців. На цей раз Хаверц віддав гольову передачу.

Челсі – Борнмут 2:0

Голи: Гаверц, 16, Маунт, 24

Челсі: Аррісабалага – Джеймс (Аспілікуета, 53), Кулібалі, Сілва, Кукурелья – Закарія (Галлагер, 82), Жоржиньо, Маунт – Стерлінг (Чалоба, 88), Гаверц, Пулішич (Обамеянг, 82)

Борнмут: Траверс – Сміт, Сенесі, Келлі, Земура – Стейсі (Ентоні, 46), Кук, Лерма, Біллінг (Крісті, 66) – Соланке, Мур (Дембеле, 87)

“Челсі” набрав 24 очки в 17 турах чемпіонату і займає восьме місце в турнірі. Лондонці перервали серію із п’яти матчів без перемог. «Борнмут» набрав 16 очок і посідає 14-те місце у змаганні. «Арсенал» із 40 очками лідирує в англійській національній першості. “Манчестер Сіті” (32) – на третьому рядку.