Видовищна перемога команди Юргена Клоппа – в огляді матчу 17-го туру АПЛ Астон Вілла – Ліверпуль (Відео)

Завершився матч 17-го туру англійської Прем’єр-ліги, в якому “Астон Вілла” приймала “Ліверпуль”.

Зустріч проходила на стадіоні “Вілла Парк”. Фінальний свисток головного арбітра Пола Тірні зафіксував перемогу команди Юргена Клоппа з рахунком 3:1.

Рахунок був відкритий через п’ять хвилин після початку гри – захисник Ендрю Робертсон асистував Мохамеду Салаху, який завдав точного удару по воротах Робіна Ольсена. На 37-й хвилині Вірджіл ван Дейк подвоїв перевагу червоних, гольова передача на рахунку Салаха.

Господарі зуміли відродити інтригу в матчі – Оллі Уоткінс скоротив відставання «Астон Вілли» у рахунку наприкінці години гри, проте на 81-й хвилині Стефан Байчетич забив третій м’яч мерсисайдців.

Астон Вілла – Ліверпуль 1:3

Голи: Воткінс, 59 – Салах, Ван Дейк, 37, Бачетич, 81

Астон Вілла: Ольсен – Янг, Конса, Мінгс, Дінь – МакГінн, Камара (Коутіньйо, 86), Дуглас Луїс, Буендія (Інгс, 86) – Бейлі (Дендонкер, 86), Воткінс.

Ліверпуль: Аліссон – Александер-Арнольд (Гомес, 79), Матіп, Ван Дейк, Робертсон – Гендерсон (Байчетич, 79), Фабіньйо, Тьяго (Кейта, 67) – Салах, Нуньєс (Доук, 88), Окслейд-Чемберлен (Елліотт, 67).

Огляд матчу:

Команда Юргена Клоппа набрала 25 очок і піднялася на шосте місце у турнірній таблиці АПЛ. “Астон Вілла” (18) – на 12-й позиції.