Мікель Артета висловився про сенсаційний виліт Арсенала з Кубка ліги

Головний тренер “Арсенала” Мікель Артета прокоментував поразку від “Брайтона” (1:3) у матчі Кубка ліги.

«Не думаю, що результат є справедливим. Ми створили достатньо моментів, щоб здобути перемогу, я болісно сприйняв підсумок. Другий тайм ми провели якісно. Ми домінували і мали забити на пару голів більше», – цитує іспанця прес-служба клубу.

Рахунок у грі на 20-й хвилині відкрив форвард «канонірів» Едді Нкетіа. Через сім хвилин гол у відповідь з пенальті забив нападник Денні Велбек. На 58-й хвилині вперед “Брайтон” вивів японський півзахисник Каору Мітома. Третій м’яч у ворота Карла Хейна на 71-й хвилині забив Тарік Лампті з передачі Біллі Гілмора.

“Брайтон” пройшов у наступний раунд турніру, “Арсенал” залишив розіграш Кубка ліги.