Тоттенхем – Ліверпуль: слова Антоніо Конте після матчу

Головний тренер Тоттенхема Антоніо Конте висловився про матч 15 туру АПЛ проти Ліверпуля (1:2).

“Мені важко пояснити сьогоднішню поразку. У першому таймі мені майже не було на що скаржитися, враховуючи пристрасну гру моїх футболістів. Вони хотіли битися, грати агресивно.

У другому таймі нам вдалося забити, і мені здається, що ми заслуговували на набагато більше. Але нам треба розуміти, коли ми граємо проти топ-команди чи у важливому матчі, що потрібна особлива мотивація.

Я не можу скаржитися на своїх гравців. Я повертаюся додому задоволеним нашою грою та створеними нами моментами.

У нас багато травм і здорово, що ми розуміємо необхідність боротися до кінця. Жаль, що сьогодні ми не отримали потрібний результат, але виступом я задоволений.

У нас була можливість чинити тиск на Ліверпуль, і ми їй скористалися. Ми намагалися пресингувати, але пропустили другий гол після довгої передачі.

Я не знаю, що краще – перемога при слабкій грі чи поразка при добрій. Але ми програли”, – сказав Конте в інтерв’ю ВВС.

Нагадаємо, після 15-ти турів Тоттенхем посідає 4-е місце з 26-ма очками, а Ліверпуль йде на 8-му місці, набравши 19 балів.