Сенсаційне фіаско команди Клоппа: огляд матчу Ліверпуль – Лідс (Відео)

У суботу, 29 жовтня, Ліверпуль у рамках 14-го туру англійської Прем’єр-ліги приймав на своєму полі Лідс.

Команда Юргена Клоппа зазнала несподіваної поразки від суперника, який перебував до цього матчу в зоні вильоту, поступившись із рахунком 1:2.

Гості вийшли вперед уже на початку поєдинку після результативного удару Родріго. Проте мерсисайдцям вистачило десяти хвилин, щоб відігратися зусиллями Мохамеда Салаха. У другій половині зустрічі “червоні” володіли ініціативою, але більше не змогли засмутити суперника, а Лідс свій момент реалізував – на 89-й хвилині перемогу для своєї команди вирвав Крісенсіо Саммервілл.

Ліверпуль – Лідс 1:2

Голи: Салах, 14 – Родріго, 4, Саммервілл, 89

Ліверпуль: Аліссон – Александер-Арнольд (Мілнер, 79), Гомес, ван Дейк, Робертсон – Фабіньйо (Гендерсон, 61) – Елліот, Тьяго – Фірміно, Салах, Нуньєс

Лідс: Мельє – Крістенсен, Кох, Купер, Стрейк – Адамс, Рока – Гаррісон (Ньйонто, 72), Ааронсон, Саммервілл (Ейлінг, 90+1) – Родріго (Бемфорд 52)

Попередження: Саммервілл, 90

Після цього матчу Ліверпуль, маючи в своєму активі 16 очок, посідає дев’яте місце у турнірній таблиці АПЛ. Лідс, набравши 12 балів, піднявся на 15-у позицію.