Пеп Гвардіола повідомив, що Ерлінг Холанд отримав травму у матчі проти Боруссії Д

Головний тренер Манчестер Сіті Хосеп Гвардіола повідомив, що нападаючий Ерлінг Холанд зазнав ушкодження під час матчу групового етапу Ліги чемпіонів проти дортмундської Боруссії (0:0).

Норвезький бомбардир провів на полі перший тайм, після чого був замінений у перерві поєдинку.

Чому я замінив Холанда? Було три моменти. По-перше, я побачив, що він стомився. По-друге, він мав невелику застуду. По-третє, він отримав по нозі. Тому він не зміг вийти на другий тайм.

У перерві я поспілкувався з лікарями, і вони були стурбовані. Але потім я побачив, що Холанд ходить більш-менш нормально. Побачимо“, – наводить слова Гвардіоли Goal.com.

Нагадаємо, що цього сезону Холанд уже відзначився 22 забитими м’ячами та трьома результативними передачами в 16 матчах у складі Манчестер Сіті в усіх турнірах.