Артета висловився про несподівану втрату балів Арсеналом в матчі проти Саутгемптона

Головний тренер «Арсеналу» Мікель Артета прокоментував нічийний результат у матчі 13-го туру АПЛ із «Саутгемптоном» (1:1).

Жодних скарг. Це футбол. Ми були справді гарні в першому таймі і повністю контролювали гру, ми створили безліч гольових моментів, які не реалізували. У Прем’єр-лізі, на жаль, якщо ви не робите цього, коли ви перебуваєте на вершині гри, у вас можуть виникнути деякі труднощі.

У другому таймі у нас виникли проблеми з кількістю передач, із володінням м’ячем, і це не дозволило нам контролювати гру так, як ми хотіли. Їхня прямолінійна гра, а також довгі передачі та стандарти сильно порушили хід гри. Ми намагалися реагувати, і я думаю, що в другому таймі два найяскравіші моменти були у нас, але ми їх упустили“, — наводить слова Артети офіційний сайт «Арсеналу».

Після цієї зустрічі “Арсенал” набрав 28 очок і залишився на вершині турнірної таблиці АПЛ.