Дубль Ерлінга Холанда – в огляді матчу Манчестер Сіті – Брайтон (Відео)

Ерлінг Холанд

У суботу, 22 жовтня, відбувся матч 13-го туру англійської Прем’єр-ліги, в якому “Манчестер Сіті” приймав “Брайтон енд Хоув Альбіон”. Зустріч проходила на стадіоні “Етіхад (Сіті від Манчестер)”.

“Городяни” вийшли вперед на 22-й хвилині, коли відзначився норвезький форвард Ерлінг Холанд. На 43-й хвилині нападник забив свій другий м’яч у цій зустрічі та зміцнив перевагу своєї команди. На 53-й хвилині вінгер «чайок» Леандро Троссард скоротив відставання гостей після пасу Соломона Марча. На 75-й хвилині Кевін Де Брейне знову зумів збільшити гандикап у рахунку, асистував йому Бернарду Сілву. Фінальний свисток арбітра сигналізував про перемогу господарів – 3:1.

Манчестер Сіті – Брайтон 3:1

Голи: Голанд, 22, 43, Де Брюйне, 75 – Троссар, 53

Манчестер Сіті: Едерсон – Аканджі, Лапорт, Рубен Діаш, Жоау Канселу – де Брюйне, Бернарду Сілва, Родрі – Гриліш (Палмер, 77), Марез (Фоден, 62), Голанд (Альварес, 80).

Брайтон: Санчес – Данк, Вебстер, Велтман (Еступіньян, 66) – Марч, Гросс (Сармієнто, 87), Мак Аллістер (Гілмор, 87), Кайседо, Лаллана (Лемпті, 46) – Велбек (Ундав, 79), Троссард

Після 13 турів Манчестер Сіті йде на другому місці з 26-ма очками, а Брайтон займає 8-й рядок, набравши 15 балів.