Впоралися і без Зінченка: огляд гри Брентфорд – Арсенал (Відео)

У матчі 8-го туру англійської Прем’єр-ліги Брентфорд приймав лондонський Арсенал. Зустріч відбулася на стадіоні «Брентфорд Ком’юніті» у Брентфорді та завершилася перемогою «канонірів» з рахунком 3:0.

Брентфорд — Арсенал 0:3

Голи: Саліба, 17, Габріел Жезус, 27, Вієйра, 49

Брентфорд: Рая — Гікі, Аєр, Мі, Генрі — Янссон, Янелт (Оньєка, 62), Єнсен (Баптіст, 69) — Мбемо (Вісса, 76), Тоні, Дасілва (Дамсгор, 63).

Арсенал: Рамсдейл — Б. Вайт (Томіясу, 85), Саліба, Габріель, Тірні — Партей (Локонга, 78), Джака — Сака (Маркіньос, 90+2), Вієйра (Нванері, 90+1), Мартінеллі (Нкетіа, 78) — Габріел Жезус.

На 17-й хвилині зустрічі рахунок відкрив захисник «Арсеналу» Вільям Саліба. На 28-й хвилині нападник Габріел Жезус зміцнив перевагу гостей. На 49-й хвилині півзахисник “Арсеналу” Фабіу Вієйра довів рахунок до розгромного.

Лондонський “Арсенал” набрав 18 очок і піднявся на перше місце у турнірній таблиці англійської Прем’єр-ліги сезону-2022/2023. “Брентфорд” (9) – на дев’ятому місці. До трійки лідерів змагань входять також «Манчестер Сіті» (17) та «Тоттенхем Хотспур» (17). Чинним чемпіоном Англії є «Манчестер Сіті».