Мікель Артета прокоментував важку перемогу над Астон Віллою

Головний тренер Арсеналу Мікель Артета висловився про матч з Астон Віллою в рамках 5-го туру АПЛ, де його підопічні отримали перемогу (2:1).

“Я справді задоволений результатом. У цій лізі дуже важко перемагати. Перший тайм вийшов, напевно, одним із найкращих за час моєї роботи тут. Ми могли забити 3, 4, 5 голів. Ми не добили суперника, а потім, як це буває в АПЛ, він повернувся до гри.

Другий тайм, звичайно, перетворився на бій. Астон Вілла розтягує ваші лінії, грає прямолінійно. Було багато боротьби за відскок, багато фолів та різних дій, і якщо ти не завершуєш атаку та не користуєшся вільними зонами, то можеш нарватися на контратаку.

Ми нічого не дозволили створити супернику, буквально один кутовий. Але все ж таки пропустили. Однак команда дуже добре відреагувала і заслужила на перемогу“, – сказав Артета BT Sport.