Лавія та Армстронг принесли “святим” перемогу: огляд матчу Саутгемптон – Челсі (Відео)

Саутгемптон - Челсі

В АПЛ проходить мід-уік. Ряд матчів посеред тижня. В одному з них Саутгемптон приймав Челсі.

Саутгемптон — Челсі 2:1

Голи: Лавія, 28, Армстронг, 45+1 — Стерлінг, 23

Саутгемптон: Базуну — Уокер-Пітерс, Салісу, Белла-Кочап, Перро (Дженепо, 73) — Ельюнуссі, Ворд-Проуз, Діалло, Лавіа (Арібо, 60) — Армстронг (Войнович, 86), Адамс.

Челсі: Менді — Аспілікета (Броя, 66), Тіаго Сілва, Кулібалі — Кукурелья, Жоржіньо (Чілвелл, 67), Лофтус-Чік (Ковачич, 46), Маунт — Зієш, Гаверц (Пулішич, 66), Стерлінг.

Команда Томаса Тухеля зазнала поразки з рахунком 1:2, хоча вела під час зустрічі після голу Рахіма Стерлінга. На гол лондонців у середині тайму “святі” відповіли точними ударами Лавії та Адама Армстронга.

В другому таймі “святі” мали забивати ще, тоді як в Челсі особливо небезпечних моментів і не було, хоч вони і більше контролювали м’яч.