“Ми могли виграти гру в перші 20 хвилин”: Томас Тухель прокоментував ганебну поразку від Лідсу

Наставник лондонського Челсі Томас Тухель прокоментував розгромну поразку від Лідсу (0:3) у 3-му турі АПЛ.

“Ми могли виграти матч у перші 20 хвилин, а потім гра стала рівною, після чого ми зробили супернику два подарунки. А чого ви хочете, коли даруєте в АПЛ два голи?

Ми дуже часто пропускаємо після серйозних індивідуальних помилок. Але як є – так є. Ось такий у нас склад. Я передаю йому свою енергію, але ми маємо зміцнитись. Якщо цього зробити не вдасться, битимемося разом з тими, хто є.

Ми не очікували, що сьогодні так все вийде. Ми чудово розпочали матч, створювали дуже небезпечні моменти. Ми засмутилися через те, що не вдалося забити. Потім ми пропустили, а другий гол майже гарантував поразку», – сказав Томас Тухель.

Відеоогляд матчу можна подивитись в цій новині.