Олександр Зінченко висловився про вдалий старт Арсенала в АПЛ

Олександр Зінченко

Захисник Арсенала Олександр Зінченко висловився про вдалий старт “канонірів” в АПЛ та перемогу над Борнмутом.

Прекрасне відчуття, коли набираєш три очки. І при цьому ми не пропустили жодного голу. Завжди важливо забити на початку матчу, бо перший гол надає впевненості, допомагає керувати грою. Що ми зробили. Провели добрий матч, особливо перший тайм, суперник нічого не створив.

Думаю, що ми на правильному шляху. Перемога виводить нас на перше місце в таблиці АПЛ на даний момент, але це лише початок сезону. Попереду багато ігор. Є багато речей, які потрібно покращити. Ми просто повинні зосередитись на наступній меті, а потім – на наступній. Тренер розповість нам, що ми зробили добре, а над чим треба більше працювати“, – приводить слова Зінченка офіційний сайт Арсенала.

20 серпня Арсенал обіграв у виїзному матчі Борнмут з рахунком 3:0. У дебюті зустрічі Мартін Едегор оформив дубль, а у другому таймі Вільям Саліба забив третій м’яч.

Команда Мікеля Артети набрала максимум очок у трьох матчах на старті АПЛ.