“Нам потрібні нові і якісні гравці”: Ерік тен Хаг прокоментував поразку Брентфорду

Наставник Манчестер Юнайтед Ерік тен Хаг прокоментував ганебний програш Брентфорду (0:4) в рамках другого туру АПЛ.

“Для мене це тяжко та несподівано. Команда повинна взяти на себе відповідальність. Мені шкода вболівальників, ми їх підвели. Просив їх грати з вірою та брати на себе відповідальність, але вони цього не зробили.

Лише коли ми будемо разом, ми це подолаємо. Не зрозумійте мене неправильно, тренер несе головну відповідальність, беру її на себе. Але я повинен дати їм віру, вони повинні це отримати самі.

Перші два пропущені – індивідуальні помилки, це зрозуміло. Помилки є частиною футболу, але після них треба продовжувати грати, особливіше діяти. Три заміни були спрямовані на освіження складу. Я міг би замінити й інших 8 футболістів.

Ми як команда перебуваємо у важкому процесі, ви очікуєте іншого старту. Здається, те, що сталося в минулому сезоні, ми переносимо в цей сезон. Ми повинні це швидко змінити. Нам потрібні нові, якісні гравці. Спробуємо їх переконати перейти до нас.

Не можна припускатися таких помилок на нашому рівні. Команда була справді розчарована, але треба продовжувати, бо є багато часу для гри. Звичайно, цей старт не полегшує роботи, але я все одно повинен вірити. Бачив хороші речі, але ці два матчі розчарували“, – сказав Ерік тен Хаг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.