Так і чемпіонство втратити можна: Ман Сіті сенсаційно втратив очки у грі з Вест Хемом

Сьогодні, 15 травня, на стадіоні “Олімпійський” у Лондоні в рамках 37 туру англійської Прем’єр-ліги сезону-2021/2022 Вест Хем Юнайтед приймав Манчестер Сіті. Команди зіграли внічию – 2:2.

Рахунок було відкрито у першому таймі. На 24-й хвилині відзначився нападник господарів Джаррод Боуен, йому асистував Пабло Форнальс. На 45-й хвилині Боуен оформив дубль, гольовий пас віддав Майкл Антоніо.

На 49-й хвилині взяттям воріт відзначився півзахисник “городян” Джек Гріліш, результативну передачу оформив Родріго Ернандес. На 69-й хвилині автогол забив захисник Вест Хема Цоуфал. На 86-й хвилині нападник Сіті Ріяд Марез мав нагоду вивести свою команду вперед, але не зумів реалізувати пенальті.

Вест Хем – Манчестер Сіті – 2:2

Голи: Боуен, 24, 45 – Гріліш, 49, Цоуфал, 69 (аг)

Вест Хем: Фаб’янські – Цоуфал, Доусон, Зума, Крессуелл – Соучек, Райс – Боуен, Лансіні (Нобл, 77), Форналс – Антоніо

Манчестер Сіті: Едерсон – Канселу, Фернандіньо, Лапорт, Зінченко – Сілва, Родрі, Де Брюйне – Марез, Жезус, Гріліш

Попередження: Боуен, Цоуфал, Фаб’янські

Після 37 зіграних турів Манчестер Сіті розташовується на першому місці в турнірній таблиці англійської Прем’єр-ліги, набравши 90 очок. Вест Хем з 56 очками знаходиться на сьомому рядку в таблиці.