Манчестер Юнайтед – Челсі: слова Ральфа Рангніка після матчу

Наставник Манчестер Юнайтед німецький спеціаліст Ральф Рангнік поділився думками про гру з Челсі (1:1).

Ми показали хорошу реакцію в другому таймі. Це було відмінне завершення атаки від Роналду. У першому таймі в нас були проблеми, врятували кілька чудових сейвів від де Хеа. ‎

‎Після перерви отримали більше контролю. «Челсі» – це топ-команда, не випадково вони виграли Лігу чемпіонів. В нас не так багато впевненості, до того ж ми не могли розраховувати на 8 футболістів основного складу. Нехай нам трохи пощастило із нічиєю, та ми її заслужили. Іноді бували розриви між лініями, але вони грали своїми кращими гравцями, а в нас були кадрові труднощі. Є також проблеми з захистом, не вистачає компактності і сили.

‎Не тільки забитий гол Кріштіану, але й вся його гра, його ставлення в віці 37 років – це ненормально. Якщо він гратиме так, то все ще може бути помічником для цієї команди.‎ Це рішення Еріка (прим. – Тен Гага), але сьогодні виступ Кріштіану був дійсно чудовим“‎, – сказав Ральф Рангнік.