Юрген Клопп відреагував на втрату очок Ліверпулем у матчі проти Манчестер Юнайтед

Юрген Клопп

Головний тренер “Ліверпуля” Юрген Клопп прокоментував результат матчу 32-го туру англійської Прем’єр-ліги з “Манчестер Юнайтед”. Зустріч відбулася 7 квітня у Манчестері. Вона завершилась із рахунком 2:2.

«Безумовно, ми мали вигравати матч. Ми мали забивати більше у першому таймі. «Манчестер Юнайтед» не мав ударів у першому таймі, і рахунок 1:0 — менше, що ми могли очікувати.

Бруну забив чудовий гол. Потім у справу вступив стадіон, і нам знадобилося кілька хвилин на те, щоб прийти до тями, а суперник забив ще один божевільний гол. У нас були добрі моменти і до, і після того, як суперник забив. Як на мене, то тепер у нас на одне очко більше, ніж раніше. Вони виклалися на повну. Проти «Евертона» буде те саме. Зрівняти рахунок ми повністю заслужили.

Я зовсім не гніваюсь на хлопців, але в грі я не дозволю всьому статися. Ми сідали надто глибоко. Було багато моментів, коли ми могли більше цінувати м’яч. Потрібно виявляти ініціативу», — наводить слова Клоппа ВВС.