Олександр Зінченко допоміг Арсеналу розгромити Брайтон і вийти в лідери АПЛ (Відео)

Олександр Зінченко

Сьогодні, 6 квітня, відбувся матч 31 туру англійської Прем’єр-ліги, в якому зустрічалися «Брайтон енд Хоув Альбіон» та лондонський «Арсенал».

Команди грали на стадіоні “Фалмер – Зе Амекс” у місті Брайтон енд Хоув, Англія. Стартовий свисток арбітра пролунав о 19:30 за київським часом. Гості здобули розгромну перемогу з рахунком 3:0.

Перший м’яч у ворота господарів «каноніри» відправили на 33 хвилині, коли вінгер команди Букайо Сака реалізував 11-метровий удар. На 62-й хвилині Кай Хаверц подвоїв перевагу “Арсеналу”. На 86-й хвилині німецький футболіст віддав гольову передачу на бельгійця Леандро Троссарда.

“Брайтон” – “Арсенал” 0:3

Голи: Сака 33 (пен.), Гаверц 62, Троссард 86

Брайтон: Вербругген – Лемпті, ван Геке, Данк, Еступіньян – Балеба, Гросс – Адінгра, Модер (Буонанотте 63), Енкісо (Жуан Педро 63) – Велбек (Фаті 76)

Арсенал: Рая – Вайт, Саліба, Габріел, Зінченко (Томіясу 72) – Едегор (Вієйра 89), Жоржинью, Райс – Сака (Мартінеллі 64), Гаверц (Нкетіа 89), Жезус (Троссард 64)

Попередження: Балеба 76 – Саліба 79

Відео голів:

Олександр Зінченко відіграв 72 хвилини та отримав оцінку 7.4 за версією Sofascore.

Ця перемога дозволила “Арсеналу” (71 очко) вийти на перше місце в АПЛ. “Каноніри” на один бал випереджають “Ліверпуль” і “Манчестер Сіті”, але “мерсисайдці” мають матч у запасі. У неділю, 7 квітня, команда Юргена Клоппа на виїзді зіграє з “Манчестер Юнайтед”.

“Брайтон” посідає десяту позицію в чемпіонаті Англії, маючи у своєму активі 43 залікові пункти.

У наступному турі “гармаші” 14 квітня приймуть “Астон Віллу”, а “чайки” днем раніше в гостях зустрінуться з “Бернлі”.

Додамо, що у вівторок, 9 квітня, “Арсенал” прийме мюнхенську “Баварію” в першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.