Маурісіо Почеттіно висловився про своє бурхливе святкування перемоги над Манчестер Юнайтед

Маурісіо Почеттіно

Головний тренер «Челсі» Маурісіо Почеттіно поділився думкою про своє бурхливе тріумфування перемоги команди над «Манчестер Юнайтед» (4:3) у 31-му турі чемпіонату Англії.

Нагадаємо, у матчі з манкуніанцями «пенсіонери» на 9-й компенсованій хвилині програвали 2:3, але голи на 90+10-й і 90+11-й хвилинах принесли лондонцям перемогу.

«Пристрасть – це не означає бути божевільним хлопцем на бічній лінії. Я повинен бути спокійним і залишатися аналітиком, щоб допомагати команді в кожному аспекті гри.

Наприкінці гри – будь ласка. Це не цирк, де потрібен клоун, щоб робити щось на боковій лінії. Мені потрібно бути спокійним на боковій лінії, щоб допомагати команді. Особливо команді, яка потребує допомоги ззовні. У нас одна з наймолодших команд у Європі. Я не клоун, я – тренер», – заявив Почеттіно.

Раніше повідомлялося, що «Челсі» з українцем Михайлом Мудриком перервав серію невдач у матчах із «Ман Юнайтед».