Розгромна перемога “гірників” – в огляді матчу Оболонь – Шахтар (Відео)

ФК Шахтар

Шахтар впевнено обіграв Оболонь у матчі 22-го туру Української Прем’єр-ліги – 3:0.

Гірники двічі відзначились у першому таймі. Данило Сікан після пасу Мар’яна Шведа відкрив рахунок. Пізніше Швед відзначився сам, скориставшись помилкою захисників господарів.

Перед самою перервою Оболонь залишилася у меншості, червону картку заробив Сергій Суханов. У другому таймі Гірники продовжили володіти перевагою, що втілилося у другий м’яч Шведа наприкінці зустрічі.

“Оболонь” – “Шахтар” 0:3

Голи: Сікан 16, Швед 45+2, Швед 90

“Оболонь”: Кичак – Прокопенко (Вишневський 85), Дубко, Карась, Лук’янчук, Грисьо (Нагієв 80) – Запорожець (Косовсьвий 46), Мороз, Черненко (Осман 80) – Краснопір (Тарануха 64), Суханов

“Шахтар”: Різник – Азаров, Матвієнко, Бондар, Конопля (Гочолейшвілі 50) – Криськів (Степаненко 46), Бондаренко – Кевін (Егіналду 76), Судаков (Марлон 59), Швед – Сікан (Траоре 59)

Попередження: Грисьо 38, Дубко 45+3 – Судаков 29, Криськів 33, Сікан 44

Вилучення: Суханов 45+8

Огляд матчу:

Шахтар продовжує лідирувати в УПЛ, набравши 46 очок. Оболонь посідає 13 місце, маючи 18 очок.

У наступному матчі Гірники зіграють із Чорноморцем у півфіналі Кубка України 3 квітня. Оболонь готуватиметься до матчу з Вересом у 23-му турі УПЛ, який пройде 6 квітня.