Прес-служба Григорія Суркіса пояснила, чому він виїхав до Польщі

Народний депутат України (раніше – фракція “Опозиційна платформа – За життя”), один із президентів ФК “Динамо”, колишній віцепрезидент УЄФА Григорій Суркіс виїхав у встановленому законом порядку на лікування до Польщі, повідомляє пресслужба нардепа.

“У перерві між пленарними засіданнями Верховної Ради на час Великодніх свят Григорій Суркіс виїхав автомобілем за межі України. Мета заздалегідь запланованої поїздки – лікування”, – йдеться у коментарі пресслужби Суркіса, переданому агентству “Інтерфакс-Україна” у п’ятницю.

У ньому уточнюється, що під час перетину кордону в народного депутата були його особисті речі, зокрема годинник, задекларований Суркісом, що відображено у відповідних реєстрах на сайті НАЗК.

“Після висловлених зауважень з боку представників Митної служби Григорій Суркіс передав годинник своїм помічникам, які залишилися в Україні. Сам народний депутат у встановленому законом порядку виїхав до Польщі”, – підсумували в пресслужбі.

Раніше видання “Українська правда” з посиланням на власні джерела в правоохоронних органах повідомило, що Григорія Суркіса нібито затримали на державному кордоні під час спроби залишити Україну й вивезти через “зелений коридор” 13 годинників без внесення їх до декларації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *