Маурісіо Почеттіно висловився про результат матчу Челсі – Ліверпуль

Маурісіо Почеттіно

Головний тренер “Челсі” Маурісіо Почеттіно підбив підсумки матчу 1-го туру англійської Прем’єр-ліги, в якому його команда в рідних стінах зіграла внічию з “Ліверпулем” – 1:1.

«Чудовий матч! Фантастичний спосіб розпочати сезон. Мені дуже сподобалася гра.

Чи справедливий результат на табло? Не думаю. Ми заслужили трохи більше. Ми відчуваємо задоволення, але і розчарування в той же час, тому що ми хотіли перемогти і заслужили на перемогу. Але треба пам’ятати, що це лише початок.

Під час матчу були відрізки, коли нам доводилося важко. Однак я задоволений тим, як ми додавали з кожною хвилиною, як почали домінувати та притискати «Ліверпуль» все ближче і ближче до їхніх воріт», – наводить слова Почеттіно ВВС.

У матчі 1-го туру “Челсі” пропустив від “Ліверпуля” на 18-й хвилині, проте вже через 19 хвилин захисник синіх Аксель Дісасі відновив рівність у рахунку.

Відразу після цього ще один гравець оборони «аристократів», Бен Чілуелл, забив гол у ворота мерсисайдців, проте його було скасовано через офсайд.