Колос обіграв Верес та закріпився серед лідерів УПЛ

ФК Колос

У суботу, 12 серпня, відбувся поєдинок третього туру української Прем’єр ліги, в якому Колос приймав рівненський Верес.

Гра проходила у Ковалівці на стадіоні “Колос” та завершилася перемогою господарів поля з рахунком 2:0.

Перший гол команда з Ковалівки забила на 25-й хвилині зустрічі – після передачі Павла Оріховського м’яч у ворота Вереса відправив Денис Безбородько.

На 71-й хвилині зустрічі господарі поля подвоїли перевагу у рахунку – пенальті реалізував Павло Оріховський.

Колос – Верес – 2:0

Гол: Безбородько, 25, Оріховський, 71 пен

Колос: Фесюн, Цуріков, Бондаренко, Бурда, Золотов, Лучкевич, Богданов (Болбат, 81), Оріховський, Мякушко (Ільїн, 68), Безбородько (Салабай, 81), Велетень (Демченко, 52)

Верес: Паст, Вовченко, Курко, Блізніченко (Гайдучик, 73), Дахновський (Балан, 11), Марусич (Гагун, 81), Яго (Кучеренко, 73), Кучеров, Гакман (Шестаков, 73), В.Шарай, Шевченко

Попередження: Золотов (5), Бурда (7), Безбородько (25), Велетень (51), Мякушко (58) – Яго (35), Гакман (67)

Після трьох турів в активі Колоса сім набраних очок. Команда з Ковалівки займає друге місце у турнірній таблиці чемпіонату України. Верес має один бал та йде на 11-й сходинці.

У наступному турі УПЛ Колос зіграє проти Руха, а Верес поміряється силами з полтавською Ворсклою. Обидва матчі пройдуть 19 серпня.