Феєрична гра з 8 голами: дубль Мессі допоміг Інтеру Маямі здолати суперника в 1/8 фіналу Кубка ліг (Відео)

Ліонель Мессі Інтер Маямі

Завершився матч 1/8 фіналу Кубка ліг MLS+MX, у якому зустрічалися американські команди «Даллас» та «Інтер Маямі».

Вони грали на стадіоні “Тойота Стадіум” у Фріско (Техас, США). Основний час матчу завершився внічию – 4:4. У серії пенальті клуб із Маямі виявився сильнішим — 3:5.

На шостій хвилині відзначився нападник Ліонель Мессі із передачі іспанського захисника Жорді Альби. Таким чином аргентинський футболіст забив свій шостий гол у футболці американської команди. На 85-й хвилині аргентинець забив свій другий м’яч, зрівнявши рахунок – 4:4. А в серії 11-метрових у «Інтера» ніхто не припустився помилок. Мессі бив першим та реалізував свій удар.

Даллас – Інтер Маямі – 4:4 (пен. 3:5)

Голи: Кіньйон, 37, Камунго, 45, Веласко, 63, Тейлор, 68 (пен) – Мессі, 6, 85, Кремаскі, 65, Фарфан, 80 (автогол)

У Кубку ліг виступають команди зі США та Мексики. На груповому етапі “Інтер Маямі” здобув дві перемоги. У 1-му турі команда обіграла мексиканський “Крус Асуль” з рахунком 2:1, а у 2-му турі перемогла “Атланту Юнайтед” – 4:0.

«Інтер Маямі» посів перше місце в групі Південь 3. У 1/16 турніру команда Ліонеля Мессі виявилася сильнішою за «Орландо Сіті» — 3:1.