Гвардіола яскраво пожартував про причину заміни Холанда в матчі Кубку Англії

Головний тренер Манчестер Сіті Хосеп Гвардіола пожартував про причину заміни Ерлінга Холанда в матчі з Бернлі.

Іспанський тренер замінив Холанда на 63-й хвилині, незважаючи на хет-трик норвежця. Матч закінчився з рахунком 6:0 на користь команди з Манчестера.

Я прибрав його з поля, щоб захистити рекорд Мессі в Кубку Англії“, – наводить слова Гвардіоли після матчу Goal.com.

Легендарний тренер у своїй відповіді зробив відсилання до припущень журналістів про причину заміни норвезького нападаючого у матчі-відповіді 1/8 фіналу з «Лейпцигом». Ерлінг Холанд показав приголомшливий виступ, забивши п’ять голів, але був замінений на 63-й хвилині, тим самим втративши можливість забити шостий гол, чого не вдавалося нікому в історії плей-офф ЛЧ. П’ять голів в іграх на виліт головного європейського клубного турніру забивали раніше лише Ліонель Мессі та Луїс Адріано.

Виходячи з цього деякі журналісти зробили висновок, що заміною Холанда Пеп оберігає рекорд Мессі. Гвардіола відповів, що не знав про цей рекорд і зробив перестановки, щоб дати ігрову практику гравцям лави.