Ігор Суркіс: Зіграємо зі Стяуа та Легією, готові зіграти з нами Барселона та ПСЖ

Президент «Динамо» Ігор Суркіс прокоментував виїзд команди за кордон.

– Чи правда, що ваш клуб отримав спеціальний дозвіл від Мінмолодьспорту?

– Так, він діє з 1 квітня, і це не жарт. Ми звернулися з ініціативою проведення благодійних матчів з європейськими клубами, весь виторг від яких буде спрямовано на боротьбу України з російським агресором.

Є ймовірність, що у рамках цих матчів перед глядачами виступатимуть наші артисти, які зараз перебувають за кордоном. Зібрані кошти будуть відправлені до ЗСУ, на благодійні та волонтерські цілі кожною зі сторін, що нас приймає.

– Є версія, що таким чином ви хочете реалізувати кілька своїх гравців до закриття трансферного вікна, яке у випадку з українськими футболістами відкрито до 7 квітня.

– Думаю, 8 квітня ви мені такі питання ставити не станете. Жоден український гравець не буде проданий у це трансферне вікно. Питання про переходи розглядатимуться не раніше літнього трансферного періоду. Мало того, ми й легіонерів – таких як Вербич та Кендзьора – відпустили лише на орендних правах.

Усі наші футболісти, враховуючи гравців юнацької команди, підписали документ про своє повернення до країни після закінчення благодійних матчів та поєдинку Юнацької ліги УЄФА проти «Спортингу» відповідно.

Тимчасово залишитися за кордоном зможуть лише збірники, якщо питання їхньої підготовки до стикових матчів таким чином буде офіційно вирішено на рівні УАФ та державних відомств.

– Які клуби стануть суперниками першої команди «Динамо»?

– Першими нашу ініціативу підтримали «Стяуа» та «Легія». Стартовим, найімовірніше, стане матч у Варшаві, який відбудеться 12 квітня. До цього терміну ми будемо базуватись у Румунії.

Крім того, Мальдіні підписав відповідний лист від «Мілану». Готовність зіграти з нами для України висловили «ПСЖ» та «Барселона». Ці клуби зараз шукають вікна у своєму календарі. Мірча Луческу говорив на цю тему і з Пепом Гвардіолою.

Сподіваємось, що й «Манчестер Сіті» також спробує знайти дату для проведення такої гри.

– Якщо перший матч відбудеться 12 квітня, то навіщо виїжджати так рано?

– Гравцям потрібно провести повноцінний тренувальний процес, чи ви хочете, щоб ми вийшли проти грандів, чий сезон у розпалі, та зганьбилися? У Румунії до першої команди приєднаються Сергій Сидорчук та Артем Бесєдін, які вже працюють там із молоддю. А також тренерський штаб на чолі з Містером, – сказав Суркіс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.