“Результатом незадоволені, хлопці хотіли перемоги”: Руслан Ротань – про гру з Францією

Наставник збірної України по футболу U-21 Руслан Ротань підбив підсумки матчу з Францією в відборі на Євро-2023 (3:3).

Результатом незадоволені. Треба було бачити хлопців в роздягальні, які сьогодні віддали всі сили. Вони максимально прагнули перемоги. В тій ситуації, в якій зараз країна, в якій зараз наш футбол, коли вони пів року знаходилися без практики, я вважаю, показали досить змістовну гру проти Франції. Проявили неабиякий характер. Наші перемоги ще попереду.

По всім статистичним даним ця команда (прим. – Франція) – номер 1 в Європі серед наших однолітків. Вважаю, що з такими футболістами, які в них є, вони гідно виглядають. Більше радий за свою команду, яка на рівні боролася з гравцями Ліги чемпіонів, а іноді й переважала їх. Я хлопців попросив в роздягальні, щоб вони втримали той рівень, який сьогодні продемонстрували.

На зборах не навантажували таким чином, щоб хлопці працювали через не можу. Більше уваги приділяли тактиці, спринтам. Тому, думаю, з’являлася свіжість. За рахунок двох матчів, що ми провели до цієї гри, ми виросли в фізичному плані.

Зараз приділимо увагу відновленню. Гра через два на третій, буде ротація, однозначно. Вийдуть більш свіжі виконавці. Попросив, щоб вони були максимально сконцентровані, підготувалися до останнього матчу. Треба цей відбірковий цикл закрити змістовною грою та результатом. Перш за все, хочу дати всім футболістам зіграти. Ми єдиний колектив, сьогодні грають одні, завтра інші. Перевіримо якості нашого резерву», – сказав Руслан Ротань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.